Співробітництво

Дропшипінг. Інтернет-магазин «СашОлики»

Що таке дропшипінг? Простими словами, то це купівля за оптовими цінами та продаж за власними роздрібними. Тобто. ми довіряємо реалізацію нашого товару Вам – дропшипперу.

Дропшиппер у свою чергу знаходить покупців товару та здійснює з ними розрахунки. Далі дропшиппер переказує гроші постачальнику – інтернет-магазину «СашОлики», а ми надсилаємо замовлення за вказаною адресою. Жодних накладних або документів про ціну товару, ми замовникам не надсилаємо!


Дропшиппер може працювати одночасно з кількома підприємствами, що позитивно впливає на збільшення його прибутку.
Створення клієнтської бази. Використання дропшипінгу як основної схеми для перепродажу дитячого одягу та товарів дозволяє зібрати клієнтську базу, яка дозволить розкрутити власну справу та збільшити продажі.
Як результат, дропшипінг є зручною підприємницькою схемою для всіх, хто бажає відкрити свою справу, але не має стартового капіталу та складського приміщення. Будь-хто може почати таку торгівлю практично з нуля без особливих ризиків.

Якщо Вас зацікавила інформація та Ви хочете з нами співпрацювати, Вам необхідно:
  1. Пройти реєстрацію на нашому сайті та створити «Особистий кабінет» – безкоштовно.
  2. Написати нам на вайбер +380978364774 ваше ім'я та прізвище, контактний номер телефону, та посилання на ваш торговий майданчик.
  3. Перше замовлення відпускається за роздрібною ціною.
  4. Всі наступні замовлення ви зможете робити за цінами дропшипінгу через особистий кабінет.

Будемо раді співпраці !